Четвер, 18.04.2024, 03:37Вітаю Вас Гість | RSS
КЗ "Гюнівська ЗОШ І-ІІ ступенів"
Меню сайту
Погода
  • uCoz Community
  • YoWindow.com yr.no
    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Сторінка здоров`я


    За здоров´ям у нашій школі слідкує наша медична сестра


    Буцанова Тетяна Володимирівна
    12.02.1979 року

    освіта: середня спеціальна
    закінчила Бердянський медичний коледж у 1998 році
     за спеціальністю "Сестринська справа"

     А тепер про деякі загальні заходи попередження захворюваності на ГРВІ у школярів. Завжди ретельно стежите за тим, щоб діти не ходили з мокрими ногами. Цим грішать і першокласники, і діти старшого шкільного віку. А якщо це вже сталося, краща профілактика можливої ​​застуди - зігріваючі ванночки для ніг. Для їх приготування в гарячій воді розчиняють в рівних кількостях гірчичний порошок і соду. Після ванночки потрібно насухо витерти ноги і одягти махрові або вовняні шкарпетки. Такі ванночки для ніг будуть корисні, звичайно ж, і дорослим.
    Для попередження розвитку простудного захворювання в тому випадку, якщо ваша дитина сильно замерз або вже з'явилися перші ознаки захворювання , корисна буде гаряча ванна. Але обережніше: гарячі ванни протипоказані при високій температурі, а їх часте застосування в таких «профілактичних» цілях сильно сушить шкіру
    У холодну пору року в будинку обов'язково повинні бути вітамінні напої. Мова йде, звичайно ж, не про газованих напоях, куплених в супермаркеті. Кращий варіант - це приготовлені вдома чаї і морси. Найпростіший варіант приготування морсу - взяти варення і розвести його гарячою кип'яченою водою. Хоча краще, звичайно, готувати морс із заморожених ягід, додавши в нього мед.

    Зміцненню імунітету сприяють також чаї з трав - материнки, чебрецю, іван- чаю, м'яти, листя малини, календули, ромашки, смородини, липового цвіту. Такий чай можна заварювати як в суміші, так і окремо. Для кращого результату пити такий чай потрібно по 2-3 склянки на день протягом місяця.

    Якщо профілактика не допомогла, і ваша дитина все-таки захворів, не відкладайте в жодному випадку візит до лікаря. Для полегшення симптомів захворювання крім призначених лікарських засобів можна користуватися і народними засобами. Наприклад, інгаляції. Тут можна застосовувати безсмертник і деревій, листя евкаліпта, перцеву м'яту, ромашку і календулу. Заваривши трави у фарфоровому чайничка з носиком і перевіривши температуру пари, попросіть вашого дитини, обхопивши носик чайника губами, вдихати ротом ароматний пар, видихаючи його через ніс. Слідкуйте, щоб пара був саме приємно гарячим.

    При нежиті часто прикладають зварені круто яйця або відварну картоплю до носових пазух. Природно, потрібно обов'язково дивитися, щоб вони саме гріли, але ніяк не обпалювали.

    Вхід на сайт
    ...
  • Пошук
    Календар
    «  Квітень 2024  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930
    Основи HTML
  • Вивчення HTML учням 9го класу
  • Основи HTML учням 9го класу
  • В цей день...
  • TwiN